sobota, 16 czerwca 2012

Moje babeczki:)

Dziewczyny mi rosną a ja rozkwitam w swoim macierzyństwie. Siły mam tyle co chyba nigdy dotąd, na spacery idę z głową zadartą w chmury z tej dumy - moje córy - moje dwie wspaniałe córeczki!!! Cały maj męczyła nas ospa. Moja trzymiesięczna córa i ja zniosłyśmy to najgorzej. Trzylatka śpiewająco, nic jej nie dokuczało a nic. Ech. A przed nami lato lato lato!!!!