Nasze skarbusie dwie K & K
Po 20 przed 30, mama dwóch córeczek, żona Pana męża:)
wtorek, 28 lutego 2012
WYGRAŁAM!!!
Walka wygrana!!! Jestem mamą dwóch córeczek 3 letniej i 4 dniowej!!! Szczęście - aż tyle dobrego mnie w życiu spotkało... :))) Chwilo trwaj wiecznie!!!
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)