Nasze skarbusie dwie K & K
Po 20 przed 30, mama dwóch córeczek, żona Pana męża:)
wtorek, 28 lutego 2012
WYGRAŁAM!!!
Walka wygrana!!! Jestem mamą dwóch córeczek 3 letniej i 4 dniowej!!! Szczęście - aż tyle dobrego mnie w życiu spotkało... :))) Chwilo trwaj wiecznie!!!
1 komentarz:
Marlena
28 lutego 2012 10:31
Cudownie...gratuluję i czekam na zdjecia :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Cudownie...gratuluję i czekam na zdjecia :)
OdpowiedzUsuń