sobota, 16 czerwca 2012

Moje babeczki:)

Dziewczyny mi rosną a ja rozkwitam w swoim macierzyństwie. Siły mam tyle co chyba nigdy dotąd, na spacery idę z głową zadartą w chmury z tej dumy - moje córy - moje dwie wspaniałe córeczki!!! Cały maj męczyła nas ospa. Moja trzymiesięczna córa i ja zniosłyśmy to najgorzej. Trzylatka śpiewająco, nic jej nie dokuczało a nic. Ech. A przed nami lato lato lato!!!!

wtorek, 28 lutego 2012

WYGRAŁAM!!!

Walka wygrana!!! Jestem mamą dwóch córeczek 3 letniej i 4 dniowej!!! Szczęście - aż tyle dobrego mnie w życiu spotkało... :))) Chwilo trwaj wiecznie!!!